Admin

Ako majitelia domov chceme chrániť nielen náš majetok, ale aj naše súkromie, takže pri výbere plota, oplotenie pre svoju nehnuteľnosť je vhodné rozhodnúť sa pre taký, ktorý Vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale ochráni Vás aj pred zvedavými susedmi. Nami ponúkané gabiónové konštrukcie sú charakterizované nielen stabilným a robustným dizajnom, ale aj unikátnym vzhľadom, ktorý môžete ľubovoľne upravovať pomocou betónovej, kamenej a sklenej výplne. Postavenie konštrukcie tohto typu nevyžaduje betonáž základov a dá sa realizovať každom, aj na nerovnom teréne.

Banketovy nabytok

Admin

Vytvárame riešenia, ktoré sú určené pre hotely, reštaurácie, rovnako ako nevyhnutným doplnením ponuky pre organizovanie rôznych podujatí. V našom sortimente sú banketové stoly vyrobené z kvalitných materiálov, vyznačujúcich sa estetikou a reprezentatívnym charakterom. Naše konštrukcie majú oceľový alebo hliníkový rám a pevné stolové dosky môžu byť skladané. Ponúkame rôzne modely.

Admin

Náš internetový obchod je miesto stvorené pre rodičov, ktorí hľadajú kvalitné veci pre deti vo forme oblečenia, obuvi a rôznych iných doplnkov, ako sú čiapky, pančuchy, rukavice alebo ponožky. Spoločnosť Coccodrillo stavia vysokú kvalitu ponúkaných výrobkov na prvé miesto – garantujeme, že pri výbere našich tričiek, nohavíc, šiat, pulóvrov a ďalšieho oblečenia, budete spokojný s nákupom.