Siew roślin

Admin

Warto zadbać o to, aby teren przy domu cieszył oko swoją urodą. W naszej ofercie znaleźć można rozmaite nasiona, kłącza, bulwy oraz cebule, dzięki którym zagospodarowanie ogrodu nie będzie trudne. Nasz materiał szkółkarski nie jest drogi, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszej oferty. Dodatkowo zakupić można u nas środki wspomagające wzrost roślin, takie jak nawozy dolistne. Więcej informacji o poszczególnych produktach umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zachęcamy!

Terapia dźwiękowa

Admin

Prowadzimy zajęcia z elementami sensorycznymi dla dzieci i młodzieży. Terapia słuchu Johansena jest metodą terapeutyczną, która opiera się na muzyce instrumentalnej. Dziecko poprzez odtwarzanie dźwięków przez kolejne 6 dni przebywa w zaciszu swojego domu. Około 6 tygodnia muzyka jest zmieniana, a sam program obejmuje cykle kontrolne.

Dom Seniora Willa Kalina

Admin

Propozycja dla seniorów, którzy szukają spokojnego miejsca z zapewnioną całodobową opieką. Nasz mazowiecki dom spokojnej starości oferuje komfortowe, domowe warunki oraz pomoc w chorobie i przy codziennych czynnościach. Zapewniamy także organizację czasu wolnego oraz nielimitowane kontakty z bliskimi.

Naprawa akcesoriów medycznych

Admin

Zajmujemy się regeneracją urządzeń, które na co dzień służą leczeniu pacjentów w placówkach służby zdrowia. Naszą specjalizacją jest serwis endoskopów oraz urządzeń peryferyjnych takich jak przewody czy kamery laparoskopowe. Zajmujemy się także przywracaniem utraconej sprawności narzędziom chirurgicznym.