Usługi informatyczne

Admin

Jesteśmy profesjonalistami, którzy swoją pasję do sieci informatycznych wykorzystują w codziennej pracy. Jako gdańska firma zajmujemy się takimi zagadnieniami jak outsourcing IT, integracje, zabezpieczenia oraz audyty sieci, serwerów lub systemów, a także sprzedaż oraz wdrożenia MS Teams oraz Office 365.

Kremy, żele i perfumy dla panów

Admin

Nie tylko panie lubią o siebie dbać! Z tego powodu w naszym sklepie internetowym można znaleźć wyjątkowe kosmetyki dla mężczyzn pozwalające na regularną pielęgnację. Codzienne używanie dostępnych kremów, żeli, dezodorantów i innych oferowanych propozycji pozwoli na elegancki wygląd w każdej sytuacji.

Narzędzia do warsztatu

Admin

Wykonane z solidnej, odpornej na działanie korozji i ścieranie stali klucze warsztatowe znajdziesz w naszym sklepie internetowym! Oferujemy m.in. modele płaskie, płasko-oczkowe, gięte, francuskie, do kół, wymiany filtra oleju i imbusowe. W asortymencie dostępne są również zestawy nasadek spakowane w praktyczną walizkę narzędziową.

Ozdoby na święto zakochanych

Admin

Filozofią naszej marki jest dostarczanie najwyższej jakości dodatków oraz ozdób dopasowanych do charakteru przygotowywanego przez Ciebie przyjęcia. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdziesz oryginalne dekoracje walentynkowe, które sprawią, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.