Admin

Každodenní, elegantní nebo snad sportovní oblečení? Bez ohledu na to, o jaké oblečky chcete obohatit šatník vaší ratolesti, najdete v internetovém obchodě Coccodrillo produkt, který splní očekávání vás obou. Veškeré námi nabízené dětské značkové oblečení je vyrobeno z prvotřídních materiálů, které zaručují komfortní nošení a neomezují pohyb, což je obzvlášť důležité v prvních letech života malého dítěte.

Admin

Specialitou naší firmy je výroba vnějších i vnitřních konstrukcí, které zahrnují hliníkové vitríny. Arabeska nabízí svým Zákazníkům řešení v jedno i dvoukřídlém provedení, která jsou vyrobena ze solidních a esteticky vyhlížejících profilů. Dále jsou naše výrobky vybaveny systémem bočního, horního nebo oboustranného otevírání. Zveme Vás k návštěvě našich internetových stránek a seznámení s kompletní nabídkou výrobků.

Stabilní skládací nábytek

Admin

Všude, kde je zapotřebí více stolních desek, je možné úspěšně využít naše banketové stoly. Rámy mají dodatečné magnetické zpevnění a jsou vybaveny gumovými chrániči, které zabraňují poškrábání podlahy a redukují hluk vznikající při přemísťování, díky čemuž je celá konstrukce stabilnější. Polyethylenová deska je odolná vůči vlhkosti a umožňuje rychlé odstraňování nečistot

Garáže pro každý vůz

Admin

Naše firma vyrábí vysoce kvalitní hliníkové konstrukce od roku 1999. Rozsáhlé zkušenosti na trhu nám umožnilo splnit očekávání a potřeby našich zákazníků. Výsledkem je, že jsme schopni se s nimi setkat. V naší nabídce najdete plechové garáže v různých velikostech a variantách. Různé možnosti přizpůsobení vám pomohou učinit rozhodnutí. Vítejte.